Popüler oyunlar

Amazon Adventure
Yeni bölüm
Tek Kişilik
2 kişilik

Önerilen oyunlar

Açık tapınak

Açık tapınak

Played : 54 time

Buz tapınak

Buz tapınak

Played : 54 time

Orman tapınak

Orman tapınak

Played : 29 times

Pokemonlar ve Orman tapınak

Pokemonlar ve Orman tapınak

Played : 146 times

Pokemonlar ve Buz tapınak

Pokemonlar ve Buz tapınak

Played : 81 times

Orman tapınak

Orman tapınakBu olağanüstü bir oyun, bunun sebebi, aynı zaman 2 kahramanla oynanmasıdır. Sizde ateş erkeği var – kırmızı kristalleri toplar, lavdan geçebilir amma sudan kaçmalıdır. Ve de su kızı var, mavi kristalleri toplar, sudan geçebilir amma ateşe temas ettiğinde hayatını kaybeder. Bir de yeşil bataklıklar var, iki kahramanlar için tehlikeliler.

İlk önce bir kahramanla oynamaya başla ve sonra ikincisinin yardımından yararlanın. Öbür kahraman yardımından yararlanmadan bazı engellerden geçemeyeceksiniz.

Bir seviyeden geçilmiş sayılması için iki kahramanın ilgili element görüntüsü ile kapı önünde bulundurulmalıdır, ateş ve su Çocuklar için

Seviyeler haritası ağaç şeklinde görüntülenmiş, seviyelerin 3 tipi vardır. 1. tipi – altıgen, bunda zaman sınırlı olduğu için kapıya mümkün kadar çabuk varılması gerek. 2. tipi – üçgen, bu seviyeler çok basit olmakla aynı zaman iki kahramanı yönetmeniz gerekecek. 3. tipi – eşkenar dörtgen, yeşil kristali bulup mümkün adar çabuk çıkışa varmanız gerekecek.

Kontrol:

ASDW, space

Rating:

Ads

Walkthrough:

Bütün oyunlar

  Copyright © 2016-2020 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.