Popüler oyunlar

Amazon Adventure
Yeni bölüm
Tek Kişilik
2 kişilik

Önerilen oyunlar

Açık tapınak

Açık tapınak

Played : 54 time

Buz tapınak

Buz tapınak

Played : 54 time

Orman tapınak

Orman tapınak

Played : 29 times

Pokemonlar ve Orman tapınak

Pokemonlar ve Orman tapınak

Played : 146 times

Pokemonlar ve Buz tapınak

Pokemonlar ve Buz tapınak

Played : 81 times

Açık tapınak

Açık tapınakAteş oğlanı ve su kızı dostane takımızın önünde büyüleyici bir serüvendir! Bu zaman Açık tapınağı ziyaret edecekler ve işlerini burada devam edecekler.

İşte kristalleri toplamanız gerekecek. Ateş erkeği her bir seviyede kırmızı kristalleri toplar, ateşten geçebilir amma sudan kaçmalıdır. Su kızı mavi kristalleri toplar, sudan geçebilir amma ateşte buharlaştırılır. Yeşil bataklıklar iki kahraman için tehlikelidir bunun için bunlardan atlayın!

İlk önce bir kahramanla oynamaya başla ve sonra ikincisinin yardımından yararlanın. Bir seviyeden geçilmiş sayılması için iki kahramanın ilgili element görüntüsü ile kapı önünde bulundurulmalıdır.

Öbür kahraman yardımından yararlanmadan bazı engellerden geçemeyeceksiniz, çoçuk oyunlar ateş ve su

Seviyelerin haritası ağaç şeklinde gösterildi, seviyelerin 4 tipi vardır. 1. tipi – altıgen, bunda zaman sınırlı olduğu için kapıya mümkün kadar çabuk varılması gerek. 2. tipi – üçgen, bu seviyeler çok basit olmakla aynı zaman iki kahramanı yönetmeniz gerekecek. 3. tipi – altıgen, yeşil kristali bulup mümkün adar çabuk çıkışa varmanız gerekecek. 4. tipi - eşkenar dörtgen, bu seviyelerde ışık yok ve yalnız platformun yanındakini görebilirsiniz yani ona varmanız gerekecek. Bu kolay olmayan serüvende size başarıları dileriz.

Kontrol:

ASDW, space

Rating:

Ads

Walkthrough:

Bütün oyunlar

  Copyright © 2016-2020 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.