Popüler oyunlar

Amazon Adventure
Yeni bölüm
Tek Kişilik
2 kişilik

Önerilen oyunlar

Açık tapınak

Açık tapınak

Played : 54 time

Buz tapınak

Buz tapınak

Played : 54 time

Orman tapınak

Orman tapınak

Played : 29 times

Pokemonlar ve Orman tapınak

Pokemonlar ve Orman tapınak

Played : 146 times

Pokemonlar ve Buz tapınak

Pokemonlar ve Buz tapınak

Played : 81 times

Buz tapınak

Buz tapınakAteş erkeği ve su kızı, bir daha harika macera olan Buz tapınak önündedir. Onlara yardımcı olabilirsiniz. Bunun için kahramanları kontrol etmeniz, kristalleri toplamanız ve diğer gerekecektir. Ateş erkeğimiz çok hünerli olup kırmızı kristaller tamamı, elementine ilgili totemleri toplamalı, ateşli bataklıktan geçebilir amma sudan kaçmalıdır! Bu durumda ateş söndürülecek. Su kızı nazik ve mütevazidir, elementi olan suya himaye veren mavi kristalleri arar. Kolayca sudan geçer amma buharlaştırılacağı ateşten kaçmalı. ateş ve su bir kişilik oyunu oyna

Buz tapınakta buz var, ateş erkeği bunun üzerinde kayar ve çabuk geçer ve su kızı kayamaz ve yavaşça hareket edecek. İkisi buz üzerinde atlayamazlar. Hem de bazı yerlerde su donmuş olacak ve bunun eritilmesi gerekecek ve bazılarında ise ateş erkeğinin geçebilmesi için soğutulması ve buz haline getirilmesi gerekecek.

Seviyelerin haritası ağaç şeklinde gösterildi, seviyelerin 2 tipi vardır. 1. tipi – altıgen, bunda zaman sınırlı olduğu için kapıya mümkün kadar çabuk varılması gerek. 2. tipi – üçgen, bu seviyeler çok basit olmakla aynı zaman iki kahramanı yönetmeniz gerekecek. Oynamaya bağlamadan önce her bir altıgen seviyesi geçmesi için verilen zamanı öğrenebilirsiniz. Sağ altındaki ‘Show times’ tuşuna tıklayın. Başarıları size diliyoruz!

Kontrol:

ASDW, space

Rating:

Ads

Walkthrough:

Bütün oyunlar

  Copyright © 2016-2020 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.