Popüler oyunlar

Amazon Adventure
Yeni bölüm
Tek Kişilik
2 kişilik

Önerilen oyunlar

Açık tapınak

Açık tapınak

Played : 54 time

Buz tapınak

Buz tapınak

Played : 54 time

Orman tapınak

Orman tapınak

Played : 29 times

Pokemonlar ve Orman tapınak

Pokemonlar ve Orman tapınak

Played : 146 times

Pokemonlar ve Buz tapınak

Pokemonlar ve Buz tapınak

Played : 81 times

Orman tapınak

Orman tapınakOrman tapınakta her şey bambaşka, diğer tapınaklardan daha zordur. Seviyelerden geçmesi için kafanızı kullanmanız gerekecek. Ateş erkeği kırmızı kristallerin tamamını toplar, suyun ateşi söndürdüğü için bundan kaçmalı. Su kızı ise mavi kristalleri toplar, ateşin onu söndürdüğü için bundan kaçmalıdır. İki kahraman yeşil bataklıklardan atlamalı, aksi takdirde kaybolunacaklar!

Bu defa özgün engellerden geçmeniz gerekecek, oynaması daha kolay ve ilginç olması için arkadaşı çağırmanızı tavsiye ederiz! Seviyelerden geçilmesi daha kolay olması için ağaç halinde görüntülenmiş haritayı yaptık, ateş ve su 1 kişilik Seviyelerin 3 tipi vardır. 1. tipi – altıgen, engellerden geçerek sadece kristalleri toplamanız gerekecek, amma seviye gece veya gün olabilir. 2. tipi – üçgen, genelde bunlar çok zor ve dikkatli olmanızı gerektirecekler. 3. tipi - eşkenar dörtgen, bunun ana amacı herhangi bir kahramanla yeşil kristali bulmanızdır. Sana başarıları dileriz!

Kontrol:

ASDW, space

Rating:

Ads

Bütün oyunlar

  Copyright © 2016-2020 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.