Popüler oyunlar

Amazon Adventure
Yeni bölüm
Tek Kişilik
2 kişilik

Önerilen oyunlar

Açık tapınak

Açık tapınak

Played : 54 time

Buz tapınak

Buz tapınak

Played : 54 time

Orman tapınak

Orman tapınak

Played : 29 times

Pokemonlar ve Orman tapınak

Pokemonlar ve Orman tapınak

Played : 146 times

Pokemonlar ve Buz tapınak

Pokemonlar ve Buz tapınak

Played : 81 times

Kristal Tapınak

Kristal TapınakAteş ve su, yakın sadık arkadaşlar olmalarıyla birlikte yorulmaz gezginlerdir. Bu defa iki element, korku ve tehlikelerle dolu tehlikeli kristal yeraltı tapınağa macera aramak amacıyla gidiyorlar. Oyuncunun ödevi, serüveni tamamlamalarında yardımcı olmaktır.

Sunulan dört turdan birini seçip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuncu, karanlık, kasvetli bir zindan önünde kendisini bulur. Bunun kasvetli olması, ilgili müzik yardımıyla da artırılır.

Kahramanların yolunda toplanması zorunlu olan iki renkte kristal bulunacak. Ateş yalnızca kırmızı olanları, Su yalnızca mavi olanları toplayabilir.

İki kahraman zıt renkteki kasvetli göllerden kaçmalılar. Yani Ateş, kırmızı göllerden geçebilir, Su, mavilerden geçebilir.

Oyunu tamamlamak için, sunulan kristallerin tamamını toplamanız ve yasak göl içinde batmamanız gerek. Oyuncuların biri öldükten sonra tur derhal sonlandırılır ve tur en başından yeniden başlar. Oyunlarını bütün ateş ve su oyunları ücretsiz oyna.

Kontrol:

ASDW, space

Rating:

Ads

Bütün oyunlar

  Copyright © 2016-2020 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.