Popüler oyunlar

Amazon Adventure
Yeni bölüm
Tek Kişilik
2 kişilik

Önerilen oyunlar

Açık tapınak

Açık tapınak

Played : 54 time

Buz tapınak

Buz tapınak

Played : 54 time

Orman tapınak

Orman tapınak

Played : 29 times

Pokemonlar ve Orman tapınak

Pokemonlar ve Orman tapınak

Played : 146 times

Pokemonlar ve Buz tapınak

Pokemonlar ve Buz tapınak

Played : 81 times

Sonikler

SoniklerYeni kahramanlarımız olan Sonikleri karşıla! Ünlü anime dizisine bakarak oyunumuza yeni kahramanları ekledik. Tabii ki bunları tanıyorsunuz.

Bu oyunda her şey çok basit. Biri suya öbürü ateşe bağlı iki sonik’i seçebilirsin, ateş ve su kolay . Birinci çift – Sonik ve Knikles, Sonik suda hareket edebilir, mavi kristalleri toplamalı amma ateş onun için tehlikelidir. Knikles ise tam tersine, ateşten geçer amma sudan korkar, kırmızı kristalleri toplar. İkinci çift – Erik ve Wulf. Erik elementi – su, dolayısıyla bundan serbestçe geçer, mavi kristalleri toplar amma ateşten uzak bulundurulmalı. Wulf ateşten geçebilir, kırmızı kristalleri toplar amma su onu söndürür. Soniklerin üçüncü çifti – Lu ve Siva. Lu totemi su olmakla bundan geçebilir, mavi kristalleri toplar amma ateşten uzak bulundurulmalı. Siva ateşi himaye ettiği için ateşten geçebilir amma sudan korkar. İleriye!

Kontrol:

ASDW, space

Rating:

Ads

Bütün oyunlar

  Copyright © 2016-2020 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.